Dovolenazapar.cz - Monika Halvová

 
ID: 602407

Údolí Wachau a Hitlerovo Orlí hnízdo

Program

1. den
odjezd v nočních hodinách.
2. den
ráno příjezd do Obersalzbergu, speciálními autobusy vyjedeme na horu Kehlstein, pokračujeme tunelem do středu hory a výtahem na Orlí hnízdo, odkud se naskytne velkolepý rozhled. Po návratu možnost prohlídky budovy Dokumentace v Obersalzbergu s rozsáhlými podzemními kryty.
Přejezd k jezeru Königsee s kostelíkem sv. Bartoloměje - dle času a počasí možnost projížďky lodí po jezeře ke kostelíku.
Návrat do Berchtesgadenu, procházka městem nebo možnost koupání v termálních lázních Watzmann Therme.
3. den
přejezd do údolí Dunaje - Wachau, se strmými svahy porostlými vinicemi, plné zámků, hradů a klášterů. Zastávka v Melku - prohlídka benediktinského kláštera - jedné z nejvelkolepějších staveb v Rakousku.
Přesun lodí přes nejkrásnější část údolí Wachau - kolem zříceniny bájného hradu Dürnstein. kde byl údajně při návratu ze své křižácké výpravy vězněn anglický král Richard Lví Srdce.
Vystoupíme v Kremsu, nejstarším městě v Podunají, kdysi mocnějším než Vídeň, které se proslavilo ražbou nejstarších rakouských mincí. Procházka městem a odjezd zpět do ČR.
4. den
návrat v nočních až časných ranních hodinách.
Cena zahrnuje
* dopravu autobusem
* 1x ubytování v hotelu nebo penzionu
* 1x snídani
* služby průvodce

NÁSTUPNÍ MÍSTA: Rychnov nad Kněžnou - Kostelec nad Orlicí - Vamberk - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Litomyšl - Vysoké Mýto - Chrudim nebo Holice - Pardubice - Hradec Králové - Praha.

Cena nezahrnuje
* vstupné
* komplexní cestovní pojištění 120 Kč/dospělá osoba, 100 Kč/dítě do 12 let.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: CK Kalousek s.r.o. IČO: 28801377
Vytvářím objednávku...